Hisareyn Çilingir 05324602403 02624144540

02624144540  Dükkan numarası bulunmayan seyyar çilingirlere kendi güvenliğiniz için itibar etmeyiniz…

Ev ve Oto Kapısı Açma Hizmeti Vermekteyiz.

Kilit ve Barel Değişimi Yapmaktayız.

Hidrolik Montaj ve Ayarı Yapmaktayız.

Kale Kilit Servisi

Kale Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. KALE kalitesi ve kale güvencesiyle kale kilit bakım, tamir, satış ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Mul-t-Lock Kilit Servisi

Mul-t-lock Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde uzman kadromuz ile hizmet vermektediryiz. Mul-t-lock kilit bakım, tamir, satış ve montaj hizmeti ile sizlere garantili hizmet sunuyoruz.

Yale Kilit Servisi

Firmamız ,Yale Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde hizmet vermektedir. Yale Kasa, Yale Elektronik Şifreli Kartlı, Parmak izli kapı kilitleri, Yale alarm ve yale asma kilit kategorilerinde satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.
  •  Kocaeli de kapıda kalma sorunu veya kilidiniz de oluşabilecek arızalar için vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşabilir, anında çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Çilingir servisimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat mobil araçlarımızla maksimum 15 dakikada sizlere ulaşmak için çaba sarf etmektedir.
  • Haftanın her günü, her saatte bizi arayabilirsiniz. Garantili Kale Kilit,Yale Kilit ve Mul-t-Lock Kilit ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz.
  • Ocak Anahtar kurulduğu günden bu güne kadar her zaman en kaliteli, en iyi hizmeti müşterilerine uygun fiyatla sunmaktadır.Kaliteli ürün, detaylı ve profesyonel hizmet anlayışımızla müşterilerimizi memnun etmekteyiz.Sunmuş olduğu hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanan firmamız, tecrübeli personeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir