Kullar Çilingir 02624144540

24 SAAT ÇİLİNGİR HİZMETİ İÇİN ARAYINIZ.

02624144540   Dükkan numarası bulunmayan seyyar çilingirlere kendi güvenliğiniz için itibar etmeyiniz…

Ev ve Oto Kapısı Açma Hizmeti Vermekteyiz.

Kilit ve Barel Değişimi Yapmaktayız.

Hidrolik Montaj ve Ayarı Yapmaktayız.

çilingir ile ilgili görsel sonucu

Kullar Çilingir 

Kullar oto çilingir 

Kullar acil çilingir 

Kullar nöbetçi çilingir 

Kullar araba çilingir 

Kullar en yakın çilingir 

Başiskele Oto Çilingir

Ocak Anahtar Çilingir Servisi

Ocak Anahtar çilingir servisi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün, 24 saat mobil araçlarımızla maksimum 10-15 dakikada ulaşmak için çaba sarf etmektedir.
KULLAR’da kapıda kalma sorunu veya kilidiniz de oluşabilecek arızalar için vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşabilir anında çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Başiskele Anahtarcı
 
Ocak Anahtar Çilingir Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kapalı kalan çelik kapılarınız,tahta kapılarınız,ahşap kapılarınız,aliminyum kapılarınız,pvc kapılarınız,büro iş yeri cam kapılarınız sorunsuz ve hasarsız bir şekilde açılır,kilit ve göbek değişimi yapılır.Kapalı kalan her çeşit aracınızın kapısı açılır.

Ocak Anahtar çilingir hizmeti olarak en başta profesyonellik esas alanımızdır.Çünkü işimizde güvenilirlik ve dürüstlük ilkemiz vardır.Bir çok müşterimiz bu konuda işin ehli olmayan kişilere tarafından mağdur edilmektedir.Biz bu konuda siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket ederek, yapılan iş ve masrafını minimize etme çabasındayız.Hiç bir yönlendirme olmadan, vermiş olduğumuz numaraları arayarak direkt ustayla görüşmenizi sağlamaktayız.

Başiskele Anahtarcı

Ocak Anahtar Çilingir Hizmetleri Kimdir 

Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri 1980 yılında kurulan 3 şubesi ile babalarımızdan devraldığımız bir işletmedir.Yılların verdiği tecrübe ile Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri olarak yedi gün,yirmidört saat hizmetinizdeyiz.

www.ocakanahtar.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir