Saraylı Çilingir 05324602403 02624144540

24 SAAT ÇİLİNGİR HİZMETİ İÇİN ARAYINIZ.

02624144540   Dükkan numarası bulunmayan seyyar çilingirlere kendi güvenliğiniz için itibar etmeyiniz…

saraylı çilingir,

saraylı en Yakın çilingir,

saraylı nöbetçi çilingir,

saraylı acil çilingir,

saraylı oto çilingir,

saraylı 24 saat çilingir,

saraylı araba çilingir,

saraylı araç çilingir,

 
 

Kale Kilit Servisi

Kale Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. KALE kalitesi ve kale güvencesiyle kale kilit bakım, tamir, satış ve montaj hizmeti sunuyoruz.
 
 
Ocak Anahtar Çilingir Servisi
Ocak Anahtar çilingir servisi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün, 24 saat mobil araçlarımızla maksimum 15 dakikada ulaşmak için çaba sarf etmektedir.
SARAYLI’da kapıda kalma sorunu veya kilidiniz de oluşabilecek arızalar için vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşabilir anında çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ocak Anahtar Çilingir Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kapalı kalan çelik kapılarınız,tahta kapılarınız,ahşap kapılarınız,aliminyum kapılarınız,pvc kapılarınız,büro iş yeri cam kapılarınız sorunsuz ve hasarsız bir şekilde açılır,kilit ve göbek değişimi yapılır.Kapalı kalan her çeşit aracınızın kapısı açılır.

Ocak Anahtar çilingir hizmeti olarak en başta profesyonellik esas alanımızdır.Çünkü işimizde güvenilirlik ve dürüstlük ilkemiz vardır.Bir çok müşterimiz bu konuda işin ehli olmayan kişilere tarafından mağdur edilmektedir.Biz bu konuda siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket ederek, yapılan iş ve masrafını minimize etme çabasındayız.Hiç bir yönlendirme olmadan, vermiş olduğumuz numaraları arayarak direkt ustayla görüşmenizi sağlamaktayız.

Ocak Anahtar Çilingir Hizmetleri Kimdir ?

Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri 1980 yılında Gölcük,İzmit ve Derince de kurulan 3 şubesi ile babalarımızdan devraldığımız bir işletmedir.Yılların verdiği tecrübe ile Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri olarak yedi gün,yirmidört saat hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir