Yukarı Değirmendere Çilingir 05324602403 02624144540

02624144540  Dükkan numarası bulunmayan seyyar çilingirlere kendi güvenliğiniz için itibar etmeyiniz…

Yukarı Değirmendere Kapı Açma
Yukarı Değirmendere Kilit Değiştirme
Yukarı Değirmendere Emniyet Kilidi Montajı
Yukarı Değirmendere Oto Kapısı Açma
Yukarı Değirmendere Oto Anahtar Kopyalama
Yukarı Değirmendere Göbek Değiştirme
Yukarı Değirmendere Barel Montajı
Yukarı Değirmendere Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Yukarı Değirmendere Tuzaklı Kilit Montajı
Yukarı Değirmendere Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Yukarı Değirmendere Barel Montajı

Kale Kilit Servisi

Kale Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. KALE kalitesi ve kale güvencesiyle kale kilit bakım, tamir, satış ve montaj hizmeti sunuyoruz.

Mul-t-Lock Kilit Servisi

Mul-t-lock Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde uzman kadromuz ile hizmet vermektediryiz. Mul-t-lock kilit bakım, tamir, satış ve montaj hizmeti ile sizlere garantili hizmet sunuyoruz.

Yale Kilit Servisi

Firmamız ,Yale Kilit Servisi olarak 7/24 günün her saatinde hizmet vermektedir. Yale Kasa, Yale Elektronik Şifreli Kartlı, Parmak izli kapı kilitleri, Yale alarm ve yale asma kilit kategorilerinde satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Ocak Anahtar Çilingir Servisi

Ocak Anahtar çilingir servisi sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün, 24 saat mobil araçlarımızla maksimum 15 dakikada ulaşmak için çaba sarf etmektedir.
Değirmendere’de kapıda kalma sorunu veya kilidiniz de oluşabilecek arızalar için vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşabilir anında çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ocak Anahtar Çilingir Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kapalı kalan çelik kapılarınız,tahta kapılarınız,ahşap kapılarınız,aliminyum kapılarınız,pvc kapılarınız,büro iş yeri cam kapılarınız sorunsuz ve hasarsız bir şekilde açılır,kilit ve göbek değişimi yapılır.Kapalı kalan her çeşit aracınızın kapısı açılır.

Ocak Anahtar çilingir hizmeti olarak en başta profesyonellik esas alanımızdır.Çünkü işimizde güvenilirlik ve dürüstlük ilkemiz vardır.Bir çok müşterimiz bu konuda işin ehli olmayan kişilere tarafından mağdur edilmektedir.Biz bu konuda siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket ederek, yapılan iş ve masrafını minimize etme çabasındayız.Hiç bir yönlendirme olmadan, vermiş olduğumuz numaraları arayarak direkt ustayla görüşmenizi sağlamaktayız.

Ocak Anahtar Çilingir Hizmetleri Kimdir ?

Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri 1980 yılında Gölcük,İzmit ve Derince de kurulan 3 şubesi ile babalarımızdan devraldığımız bir işletmedir.Yılların verdiği tecrübe ile Ocak Anahtar ve çilingir hizmetleri olarak yedi gün,yirmidört saat hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir